KLIENCI
Auchan
Dla tej sieci realizujemy przede wszystkim wsparcie sprzedażowe poprzez animacje i nagłośnienie hali sprzedaży. Bierzemy także udział w urodzinach sieci i poszczególnych sklepów oraz w imprezach typu” Noce wyprzedaży”, „Mikołajki”, Walentynki”, „Dzień Kobiet” „XXL”. Organizowaliśmy pikniki dla pracowników i klientów sieci.
Zapewniamy konferansjerów/animatorów sprzedaży, nagłośnienie hali, hostessy, animatorki zabaw z dziećmi, występy artystyczne, pokazy mody, dmuchane zabawki, fotobudkę, mikołajów i wiele innych. Podczas urodzin, rozdawaliśmy klientom Auchan prawdziwe samochody, wycieczki zagraniczne i wiele innych nagród.

PS. Jesteśmy w Ariba, platformie sprzedażowej skupiającej ponad 50% firm z listy „Global 2000”

C&A
Jako Agencja Promocyjno Reklamowa Event Promotion, otworzyliśmy kilkadziesiąt sklepów C&A od Morza aż do Tatr. ,Od wschodu do zachodu i to nie tylko słońca ale i kraju. Za każdym razem dostarczyliśmy nagłośnienie sklepu i konferansjerów. Przez kilka lat współpracy skutecznie wspieraliśmy sprzedaż. Na terenach sklepów organizowaliśmy metamorfozy klientek z udziałem wizażystek, stylistów, fryzjerów. Zapewnialiśmy atrakcje dla najmłodszych, pokazy taneczne, konkursy i zabawy.

Decathlon
Praca? Zabawa? A może jedno i drugie?!!! Kochamy to co robimy stąd w każdy projekt angażujemy się na maksa. Nurkujemy, pływamy, gramy w koszykówkę, uczymy pierwszej pomocy, narciarstwa, sportów walki czy fitnessu. „Event Woda”, „Event Forma”, Event Góry” to nasza wizytówka.

douglas
W Perfumeriach Douglas realizujemy przede wszystkim eventy promocyjne. Zapewniamy konferansjerów, animatorów sprzedaży, nagłośnienie a także według potrzeb muzykę, dj, fotobudkę, obsługę pokazów mody i występów artystycznych, pokazy carvingowe i inne. Przyjeżdżamy zawsze wtedy gdy potrzebna jest profesjonalna obsługa:
  • – Otwarć i imprez okolicznościowych
  • – „Beauty street”
  • – Akademii Makijażu
  • – „Metamorfoza z Douglasem” i innych.

Leroy Merlin
To Klient dla którego zrealizowaliśmy szereg projektów m.in. kompleksową obsługę otwarcia sklepu w Cieszynie. Zapewniliśmy nagłośnie hali sprzedaży, zaaranżowaliśmy mini scenę dla występów artystycznych (wystąpili pracownicy sklepu), konferansjera, animatora sprzedaży, wsparcie sprzedażowe na okres 14 dni od otwarcia, hostessy i hostów, malowanie buziek, modelowanie balonów, oraz zieloną watę cukrową. Jesteśmy także zapraszani na wsparcie sprzedaży w sklepach na terenie całej Polski, oraz do obsługi „Dni Bohatera Domu”

Santander
W Świdniku od A-Z zorganizowaliśmy 10 Urodziny Santander Banku. Dostarczyliśmy dmuchańce, rozdaliśmy setki wat cukrowych i pop cornu, Pomalowaliśmy wiele buziek. Kilkaset osób skorzystało z fotobudki i balonowego zoo. Dokładnie 100 nagród w różnych konkursach trafiło do mieszkańców Świdnika.

Dla Santander Banku zorganizowaliśmy także eventy wizerunkowe w różnych miejscowościach na terenie całej Polski. Po uzyskaniu wszystkich zgód rozłożyliśmy sprzęt i zaczęliśmy zabawę. Na mieszkańców czekały różne atrakcje.
TESCO
Od 2009 roku Pracujemy dla Tesco. Po przejściu weryfikacji oraz próbnych animacjach sprzedażowych rozpoczęliśmy pracę dla tej sieci. Na początek obsługiwaliśmy dwa sklepy w Krakowie na ul. Kapelanka i Wielickiej, by z czasem swoje usługi świadczyć na terenie całej Polski.
Dotychczas jako Generalni Wykonawcy kompleksowo obsługiwaliśmy :
  • – Otwarcia Tesco Extra na terenie całego Kraju
  • – Otwarcia Tesco Supermarket na terenie całego kraju
  • – Otwarcia Tesco Bistro (aniamtorzy Kulinarni) -Refity Tesco -Show z udziałem „Henia”
  • – Pokazy kulinarne „Smak łowi Makłowicz” z udziałem Roberta Makłowicza.
  • – Wsparcie sprzedażowe – animatorzy sprzedaży wraz z profesjonalnym nagłośnieniem hali sprzedaży na terenie całego kraju.
Za każdym razem zapewnialiśmy rozrywkę klientom, a sklepom wzrost obrotów.

INNI

Nie sposób wymienić wszystkich podmiotów dla których pracowaliśmy dlatego zapraszamy do zapoznania się z wybranymi fotorelacjami.